S5 Risen Hope - шаблон joomla Mp3
اخذ گواهی استاندارد

بخش تخصصی استاندارد این مجموعه آماده ارائه خدمات حرفه ای جهت اخذ استاندارد کالا و گواهی بازرسی از مرحله ثبت سفارش تا ترخیص کالاهای وارداتی می باشد.

 

با گسترش روز افزون تنوع محصولات صنعتی ساخته دست بشر ،موضوع برآورده کردن نیازهای مشتری توسط هزاران فرآورده صنعتی وارد روند جدیدی شده و با جدیت هر چه تمامتر پیگیری می شود. کشور ما نیز از این فرآیند مستثنی نبوده و در مسیر توسعه با ابزار استاندارد سازی محصولات صنعتی به پیش میرود. مطابق ماده 3 قانون ارتقاء کیفی صنایع وتولیدات صنعتی:

 

به منظور حمایت از تولیدات صنعتی داخلی و حفظ حقوق مصرف کنندگان کلیه کالاهای صنعتی وارداتی به کشور باید به تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برسد،در غیر این صورت توزیع آنها ممنوع است.

 

شرکت بازرگانی سرالکو در راستای سیاستهای کلان دولت جمهوری اسلامی ایران آماده اخذ تاییدیه های کیفیتی و استانداردی الزامی وقانونی، دریافت گواهی بازرسی مربوط به کالای شما و انجام سیر مراحل قانونی و استانداردی کالاهای مشمول از سازمانهای مسئول داخلی و انجام کامل خدمات مربوط به استاندارد کالاهای وارداتی و صادراتی از مرحله ثبت سفارش تا تحویل کالا به شما در حداقل زمان ممکن با استفاده از تیم تخصصی و استفاده ازکادربا سابقه در امور مربوط به واردات کالاهای مصرفی ، کارشناس استاندارد و تدوین کننده استانداردهای ملی می باشد.

 

'اخذ گواهی استاندارد

تلفن دفتر مرکزی

02188507210الی19

فکس:02188534278

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دفتر تهران

استخدام:

به یک کارشناس بازرگانی خانم آشنا به امور واردات و ثبت سفارش با حداقل سه سال سابقه کارجهت همکاری نیازمندیم.

تهران - خیابان سهروردی شمالی - نرسیده به سید خندان - بالاتر از میدان پالیزی - خیابان ابن یمین - نبش کوچه هجدهم - طبقه 3 و 4

 

نرخ ارز گمرك